درباره ی ما

خانه درباره ی ما

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و کاشت مو می باشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی و درمان مشکلات پوست و کاشت مو فعالیت می نماید . هدف اصلی این مرکز ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست و درمان کامل ریزش مو می باشد لذا در این کلینیک پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاهها و بهترین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین زیبــایی و لاغـری بر طبـق اسـتاندارد هـــای مورد تایید FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان به کار گرفته می شود .

پرسنل مجرب و کارآزموده در این کلینیک با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و جدیدترین تکنیک های درمانی ، تحت نظارت پزشکان و متخصصین حرفه ای پوست و مو کاملترین خدمات را با هدف بهبودی کامل و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی ارائه می نمایند .

کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست ارائه دهنده بالاترین کیفیت خدمات منحصربفرد در زمینه بیماریهای پوستی و جراحی های زیبایی می باشد . متخصصین ما در این کلینیک پس از معاینات دقیق و آزمایشات مورد نیاز از عوامل بروز مشکل مطلع می گردند و در نهایت بهترین و موثرترین روش های درمانی را برای درمان های پوستی و یا جراحی های زیبایی ، ریزش مو و یا تناسب اندام ارائه میدهند .

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

شماره تماس : ۳۱۳۲ ۲۲۰۰ ۰۲۱
شماره تلگرام : ۴۰۰۱ ۹۴۰ ۰۹۱۲

جراحی کاشت مو در ایران بیوتی