کلینیک ایران بیوتی

کلینیک کاشت مو ایران بیوتی
کاشت مو به روش SUPER FUE VIP
SUPER FUE Plus

کاشت مو به روش SUPER FUE VIP

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

کاشت مو به روش Super FUE یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو است. این روش بر پایه‌ی روش FUE بنا شده و شامل دستورالعمل‌ها، دستگاه‌ها و تکنیک‌هایی است که احتمال موفقیت و کیفیت کاشت مو را افزایش می‌دهند. مراحل این روش مشابه روش FUE است، تمام مزایای روش مادر را دارد و برخی از معایب آن را برطرف کرده است.

روش Super FUE کم‌تهاجمی، کم‌خطر و کم‌عارضه است. برای برداشت گرافت‌ها در این روش از تیغ جراحی بسیار کوچکی که کمتر از ۱ میلی‌متر قطر دارد استفاده می‌شود. یعنی برای برداشت نیازی به برش و بخیه نبوده و از خونریزی و بخیه خبری نیست. کاشت مو به روش Super FUE به حدی کم‌تهاجمی است که به عنوان یکی از روش‌های بدون جراحی معروف شده است.

رایگان مشاوره شو

برای مشاوره رایگان لطفا فرم هوشمند زیررا با دقت تکمیل نمایید

مزایای کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش SFUE Plus از مدرن‌ترین ایده‌ها در جراحی پیوند مو است که ضریب اثربخشی بالا با کمترین عوارض را دارد. این ایده اگر چه نوپا است، اما قابلیت استفاده از دستگاه‌ها با عملکرد ظریف و دقیق، مقدار اثربخشی آن را دوچندان کرده‌ است. برخی مزایای روش پیوند مو با تکنیک Super FUE به ‌قرار زیر هستند:

– ایجاد حداکثر تراکم کاشت مو

– طراحی خط رویش طبیعی با تجهیزات لیزری

– کاشت موی بدون درد، خونریزی و جای اسکار

– دوره نقاهت بسیار کوتاه

– امکان برداشت مو از نواحی ریش

– ایمنی بالا و عوارض بسیار کمتر

– استفاده از فناوری لیزر جهت رشد بهتر مو

مزایای کاشت مو به روش SUPER FUE
قبل و بعد
قبل و بعد
قبل و بعد
طراحی خط رویش لیزری

طراحی خط رویش لیزری

ناحیه خط  رویش مو، ناحیه ای است که در قسمت جلویی پوست سر قرار دارد. عمق این ناحیه تقریباً 1 تا 3 سانتی متر است که پیشانی طاس را به ناحیه متراکم مرکزی متصل می کند. اکثر جراحان کاشت مو برای طراحی خط مو تنها بر روی خط جلو یا مرز قدامی تمرکز می کنند که به آن منطقه انتقال می گویند. در حالت ایده‌آل، جهت طراحی هنری خط  رویش مو، باید منطقه کامل خط موی کشیده در نظر گرفته شود.

خط رویش یکی از مهمترین قسمت‌های کاشت مو می باشد که نمای اصلی کاشت را شامل می شود و به همین علت طبیعی بودن و پوشش دادن سلیقه فردی زیباجو در طراحی خط رویش بسیار حائز اهمیت می باشد. عوامل متعددی در طراحی خط رویش تاثیر گذار است که یکی از آنها ابعاد آناتومیک صورت می باشد این ابعاد که به یک سوم های صورت نیز مشهور است برای هر فرد منحصر به فرد است و با توجه به سن ممکن است مقداری متفاوت باشد.

شکل خط رویش نیز می تواند با توجه به سلیقه فرد متفات باشد و پزشک با توجه به داده های بدست آمده از دستگاه اسکن و اناتومی صورت فرد طبیعی ترین شکل خط رویش را پیشنهاد می دهد ولی در نهایت سلیقه خود زیباجو نیز در این قضیه مهم است. در نهایت خط رویش به کمک دستگاه لیزری که اندازه های بسیار دقیقی را روی صورت زیباجو ترسیم می کند توسط پزشک انجام می پذیرد. طراحی خط رویش به دلیل پر اهمیت بودن آن ممکن است تا نیم ساعت نیز زمان بر باشد.
طبیعی ترین خط رویش مو با روش SFUE Plus بالاترین تراکم ممکن و کمترین عوارض

تفاوت روش SFUE با سایر روش ها

کاشت مو به عمل استخراج تارهای مو از پشت سر (بانک مو) و پیوند آن ها به نواحی که دچار ریزش شده اطلاق می شود. روش ها و تکنیک‌های مختلفی در جهان برای کاشت مو معرفی شده است. پیوند موی طبیعی به دو روش کلی برش جراحی یا FUT و بدون برش جراحی یا FUE تقسیم می شود. در روش FUT یک نوار حاوی پوست سر و فولیکول های مو از پشت سر برداشته می شود که زیر میکروسکوپ گرافت‌ها جدا شده و سپس در جلوی سر با ایجاد شکاف کاشته می شود. پشت سر در این روش بخیه می خورد.

در روش FUE موها بصورت دانه دانه از پشت سر با استفاده از پانچ برداشته می شود و در جلوی سر کاشته می شود. در این روش برش جراحی پشت سر نداریم. روش SFUE نوع پیشرفته تر FUE می باشد که کیفیت خیلی بالاتری را هم در مرحله برداشت و هم در مرحله کاشت دارد. در ادامه توضیحات تکمیلی این تکنیک را می توانید مطالعه نمایید.

تفاوت روش SFUE با سایر روش ها
برداشت گرافت ها با دستگاه Micro Plus

برداشت گرافت ها با دستگاه Micro Plus

بانک مو شما همانند بانکی است که سرمایه خود را در آن نگه داری می کنید. برداشت از این بانک اگر درست و هوشمندانه نباشد شما دیگر سرمایه ای برای آینده نخواهید داشت!

به موهای پشت و بغل سر که در حد فاصل دو گوش قرار دارند “بانک مو”گفته می شود و فولیکول‌های موی مورد نیاز برای کاشت از این ناحیه برداشت می شود. بطور کلی برداشت گرافت ها باید بر اساس اصول پزشکی و تجهیزات خاص، کاملا هوشمندانه انجام گیرد که علاوه بر عدم آسیب به بانک مو، جای زخم بعد از مدت کوتاهی ترمیم شده و محل برداشت در پشت سر مشخص نباشد.

پانچ های دستگاه میکروپلاس (Micro Plus) که بصورت اختصاصی در مجموعه ایران بیوتی طراحی شده‌اند، شکاف های بسیار ظریف تری نسبت به سایر روش های کاشت مو ایجاد می‌کنند، همین مسئله باعث می‌شود در واحد سطح، تعداد گرافت بیشتری برداشت و تراکم ۲ تا ۳ برابری نسبت به روش های مشابه را شاهد باشیم.

با توجه به استفاده از سوزن های میکرو در روش SFUE Plus، پس از گذشت ۲ تا ۳ ماه بعد از کاشت مو، ناحیه برداشت (بانک مو) به سرعت ترمیم شده و آسیب بسیار کمتری نسبت به سایر روش ها ایجاد می شود.

برداشت گرافت ها با دستگاه Micro Plus

استفاده از پانچ های ظریف 0.7 تا 0.9 میلیمتری در روش پلاس در مقایسه با پانچ های قطر ثابت 1.2 میلیمتری در سایر روش ها باعث می شود تا علاوه بر ایجاد سوراخ های ریزتر آسیبی به گرافت‌های اطراف وارد نشود و در نتیجه پرتی گرافت بسیار کمتری داشته باشید و بالای ۹۵٪ فولیکول‌های مو سالم برداشت شوند.

مقایسه میزان ترمیم بانک مو در روش SFUE Plus

با سایر روش های کاشت مو

قبل و بعد
قبل و بعد

کاشت موی بدون درد با روش SFUE

در روش پلاس، بی حسی اولیه با دستگاه بدون سوزن و با فشار هوا انجام می شود و درد تزریق های بعدی را به حداقل می رساند. با کمک دستگاه های جدید، درد بسیار کمی را متوجه خواهید شد که از درد انجام بی حسی دندانپزشکی کمتر است.
کنترل ویژه درد یا (NFI (Needle Free Injection امکان ویژه ای است که بدون بی‌هوشی، احساس درد را به صفر کاهش می دهد.

کاشت موی بدون درد با روش SFUE
کاشت موی بدون درد با روش SFUE

کنترل ویژه درد یکی از امکانات قابل انتخاب توسط متقاضی کاشت در روش پلاس می باشد. این روش بی‌حسی دغدغه زیباجویان را برای دردناک بودن کاشت مو کاملا از بین برده و می تواند لبخند رضایت را بر لب‌های شما بنشاند.

در روش های معمول کاشت مو بی حسی با سوزن های عادی تزریق انجام می شود که درد بیشتری نسبت به “بی حسی دندانپزشکی”خواهد داشت و چون وسعت زیادی از نواحی سر در “محل کاشت و برداشت” باید بی حس شود برای خیلی از افراد آزار دهنده است.

تراکم حداکثری با روش SUPER FUE

تراکم حداکثری با روش SUPER FUE

تراکم در کاشت واژه ای است که تقریبا تمامی کلینیک ها ادعای حداکثری بودن آن را در روش هایشان دارند ولی این مسئله تا چه حدی می تواند واقعیت داشته باشد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید گفت که “تراکم” ارتباط مستقیمی با تعداد شکاف های ایجاد شده برای قرارگیری “گرافت ها مو” در محل کاشت دارد. از نظر پزشکی برای جلوگیری از نکروز (زخم های عمیق پوستی)فاصله شکاف ها از یک حد استاندارد نباید کمتر باشد.البته این فاصله ها در روش های مختلف با توجه به تیغ هایی که به کار می رود متفاوت است.

مقایسه شکاف ایجاد شده توسط “تیغ Sapphire” مخصوص روش Super FUE Plus و تیغ های معمولی که در روش های دیگر کاشت مو استفاده می شود را می توانید در شکل مشاهده نمایید.

تراکم حداکثری با روش SUPER FUE
تراکم حداکثری با روش SUPER FUE

تقویت موهای کاشته شده : ایجاد رگ‌های خونی جدید در محل کاشت مو مزیت مهم مزوتراپی است که به بهبود خونرسانی و تغذیه فولیکول‌ها کمک می‌کند. در نهایت، مزوتراپی از طریق تحریک تولید سلول‌های بنیادی در محل تزریق باعث رشد مو‌ها و بهبود کیفیت آن‌ها می‌شود.

در کلینیک ایران بیوتی جهت بهبود رشد موهای کاشته شده یک جلسه مزوتراپی رایگان بعد از کاشت مو انجام می شود.

اسکن 3 بعدی در روش SUPER FUE

برای یک کاشت با کیفیت حتما نیاز است که پزشک اطلاعات کامل ویژگی های پوست سر و گرافت های بانک موی شما داشته باشد این اطلاعات به پزشک کمک می کند تا پیشگیری و درمان های مورد نیاز قبل از کاشت را در صورت نیاز انجام دهد و علاوه بر آن یک برنامه ریزی دقیق برای پوشش دهی و تراکم مورد نیاز با توجه به پتانسیل بانک مو انجام دهد.

اسکن ۴ بعدی در روش SUPER FUE
اسکن ۴ بعدی در روش SUPER FUE

در روش SFUE پلاس اسکن و آنالیز پوست سر با دستگاه اسکنر سه بعدی توسط پزشک انجام می شود. در این روش بانک مو قبل از کاشت توسط این دستگاه اسکن شده تا تعداد تارهای موی هر واحد فولیکولی در نواحی مختلف بانک مو شناسایی شده و هنگام برداشت بهترین گرافت ها برای کاشت انتخاب شوند. با کمک اسکن و برداشت صحیح کمترین میزان آسیب به بانک مو وارد شده و شاهد تخریب بانک مو نخواهیم بود.

همچنین در این روش “اسکن و آنالیز پوست سر” نیز از لحاظ خون رسانی، میزان چربی، الاستیسیته و رنگدانه تحلیل و بررسی می شود تا بهترین متد برای کاشت با توجه به اندکس های پوستی انتخاب شود و در صورت نیاز قبل یا بعد از کاشت درمان لازم توسط پزشک صورت پذیرد. از مزایای اسکن ۳ بعدی پوست سر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– تعیین تعداد فولیکول‌های قابل برداشت

– یافتن بهترین گرافت‌ها برای کاشت مو

– بررسی ویژگی‌های بافتی پوست سر

– اندازه‌گیری عمق ریشه‌ی مو

– بررسی وضعیت خونرسانی و عروق خونی زیر پوستی

– مشخص کردن میزان موهای سفید و سیاه بانک مو

– معاینه‌ی پوست سر از نظر بیماری‌های عفونی، قارچی و پوستی

اسکن ۴ بعدی در روش SUPER FUE
ویدئو رضایت مراجعین
تصاویر کاشت مو
سوالات متداول